3. Ogólnoeuropejskie badania na temat ograniczeń w handlu internetowym

Jest to trzeci sondaż Europejskiego w sprawie ograniczeń w handlu online. Z twoich odpowiedzi będziemy mogli określić jak silny wpływ mają ograniczenia i zakazy dla sklepów internetowych. Jest to tylko kilka pytań, na które można odpowiedzieć w ciągu kilku minut.

Dziękuję za wsparcie. Informacje o ochronie danych znajdują się na końcu tej strony.

 

Polityka prywatności
W uzupełnieniu do ogólnych stwierdzeń prywatności strony internetowej www.choice-in-ecommerce.org dotyczą tego badania następujące umowy:
  • Inicjatywa Choice w eCommerce działa zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych BDSG i wszystkich innych przepisów dotyczących ochrony danych.
  • Zgodnie z tymi przepisami, wszystkie dane osobowe są ściśle uważnie traktowane.
  • Informacje, które otrzymujemy dzięki ankiecie nie będą nigdy jak adres email lub inne informacje personalne podawane osobie trzeciej (nawet do naszych partnerów). Związek danych osobowych z odpowiedziami jest więc wykluczony.
  • Do transferu danych jest bezpiecznie Połączenie SSL stosowane. Oznacza to, że wszystkie dane są przesyłane zaszyfrowane tylko między komputerem a serwerem z Choice in eCommerce. Twoje dane osobowe i dane z badań będą na serwerze ściśle oddzielone przechowywane. Każdy, kto widzi kwestionariusz, nie wie czyja jest odpowiedż.